08.12.2023

Розпочинається прийом документів для відбору до складу Координаційної ради з питань внутрішньо переміщених осіб у Бабчинецькій територіальній громаді.

Координаційна рада з питань внутрішньо переміщених осіб у Бабчинецькій територіальній громаді (далі – Рада) cтворюється як консультативно - дорадчий орган для:

• участі у реалізації державної політики у сфері забезпечення та захисту прав та інтересів ВПО,
  • сприяння діяльності Бабчинецької територіальної громади у розвитку ефективних механізмів адаптації та інтеграції переселенців.

Рада створюється на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 04.08.2023 № 812 «Про затвердження Типового положення про Раду з питань внутрішньо переміщених осіб»

Метою діяльності Ради є сприяння вирішенню питань, пов’язаних із реалізацією державної політики у сфері захисту прав внутрішньо переміщених осіб.

До складу Ради можуть входити особи, яким виповнилось 18 років.

Стати членом Ради запрошуємо:

• внутрішньо переміщених осіб, місцем фактичного проживання яких, згідно з довідкою про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, є Бабчинецька територіальна громада. В тому числі, представників суб’єктів господарювання, які в установленому законодавством порядку перемістили свої виробничі потужності та активи;
  • представників від громадських об’єднань і благодійних організацій, діяльність яких спрямована на забезпечення та захист прав внутрішньо переміщених осіб і реалізацію проєктів у межах Бабчинецької територіальної громади.

Участь у Раді здійснюється на громадських .

Для участі у відборі необхідно подати документи (в електронній або паперовій формі):

• заяви у довільній формі;
  • документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України, або відображення в електронній формі інформації, що міститься у документах, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України, сформованих засобами Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія) або єДокумент;
  • документа про освіту (за наявності);
  • мотиваційного листа кандидата, в якому викладаються обґрунтування для обрання його до складу Ради;
  • відомостей про контактний номер телефону та адресу електронної пошти кандидата (за наявності);
  • довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи або електронної довідки, яка підтверджує факт внутрішнього переміщення і взяття на облік такої особи, на електронному носії, критерії якого підтримують використання мобільного додатка Порталу Дія (Дія) (за наявності технічної можливості), або листа громадського об’єднання щодо включення до складу Ради представника громадського об’єднання.

Прийом документів здійснюється відділом соціального захисту та охорони здоров’я Бабчинецької сільської ради за адресою: с. Бабчинці, вул. Незалежності, 1а. тел. для довідок (04357) 30-3-42

Проявіть свою громадянську позицію! Долучайтеся до Координаційної ради з питань внутрішньо переміщених осіб у Покровській міській територіальній громаді.